Dach ist defekt, gerissen.
Garage Elite AG Reutigen
Stockentalstrasse 22
Reutigen / BE
Tel: 033 657 15 72
Tel: 079 414 00 00
| Body style | convertible |
| First registration date | 11.1993 |
| Vehicle condition | Classic(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'620 kg |
| Kerb weight | 1'220 kg |
| Chassis Number (VIN) | WVWZZZ1EZRK003755 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | Red |
| Mileage | 126'300 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 2 |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 37'420 |
| Price | CHF 3'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.