**Navigation**Rückfahrkamera**Tempomat**Sitzheizung**DAB+**9 Sitze**CH Fahrzeug mit 10 Jahren Gratisservice**
Winkelbüel Garage AG
Sinserstrasse 400
Cham / ZG
Tel: 041 516 25 70
Tel: 079 616 87 27
| Body style | Van |
| First registration date | 02.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 9 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'815 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 64'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| CO2 emissions | 193 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 73'082 |
| Price | CHF 41'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.