*** TOP ZUSTAND, 7 PLÄTZER, AHK SCHWENKBAR, 8 FACH BEREIFT, 5 JAHRE WERKSGARANTIE ***
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'110 kg |
| Kerb weight | 1'746 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km AB 1 INV. 5 JAHRE ODER 100000KM WERKSGARANTIE |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 11'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | f |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 47'000 |
| Price | CHF 33'450 |
Note: actual equipment may differ from that listed.