*** TOP ZUStAND, R-LINE, RÜCKFAHRKAMERA, 8 FACH BEREIFT, 5 JAHRE WERKSGARANTIE***
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'720 kg |
| Kerb weight | 1'360 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km AB 1 INV. 5 JAHRE ODER 100000KM WERKSGARANTIE |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 36'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'300 |
| Price | CHF 23'450 |
Note: actual equipment may differ from that listed.