VERSION PREMIUM ( FULL OPTIONS )VENDU POUR LE CLIENTPOUR DE PLUS AMPLES INFORMATIONS N'HESITEZ PAS A VENIR LE VOIR SUR PLACE OU PRENDRE CONTACT AVEC NOUS. SERVICE + EXPERTISE+COURROIE DE DISTRIBUTION DU JOUR
| Body style | Minivan |
| First registration date | 05.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 3'048 kg |
| Cubic capacity | 2'287 cc |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 21'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 118 kW / 160 PS |
| Last inspection (MFK) | 03.2026 |
| New price | CHF 82'000 |
| Price | CHF 53'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.