Disponible immédiatement - Taux de leasing 1.9
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'190 kg |
| Kerb weight | 1'855 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 7604467 |
| Cubic capacity | 1'991 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Garantie constructeur Mercedes-Benz |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 67'980 |
| Price | CHF 55'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.