PRIME EXCEPTIONNELLE de 1'500.- + TAUX DE LEASING AVANTAGEUX ** GARAGE DE LA PLAINE **
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'070 kg |
| Kerb weight | 1'633 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 104-939972 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 137 kW / 186 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 46'885 |
| Price | CHF 38'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.