3 Jahre Garantie, Audi Virtual Cockpit, Rückfahrkamera, Navigation Plus, Verkehrszeichenerkennung, Led-Scheinwerfer, Top-Infotainment High, Adaptiver Fahrassistent, 2-Zonen-Komfortklimaautomatik, Smartphone-Interface
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'675 kg |
| Kerb weight | 1'350 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 120000 km Werksgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 35'800 |
| Price | CHF 26'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.