*Garantie / Expertise / Leasing possible *
Garage de la Riviera Succursale de Groupe Leuba SA
Route de Saint-Maurice 233
La Tour-de-Peilz / VD
Tel: 021 977 05 05
| Body style | Sedan |
| First registration date | 03.2015 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'010 kg |
| Kerb weight | 1'505 kg |
| Car-Nr. | 102/1090805 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 6 Monate oder 12000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 189'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 221 kW / 301 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 08.2025 |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 51'100 |
| Price | CHF 15'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.