***Top Gepflegt***8-fach bereift***Ledersitze***Pano-Dach***
Neue Centrum Garage AG
Landstrasse 62
Würenlos / AG
Tel: 056 546 25 86
Tel: 079 476 47 46
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'460 kg |
| Kerb weight | 2'217 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 3054D10345893 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 42'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 180 kW / 245 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.2 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 49 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 54 km |
| Battery capacity | 12.8 kWh |
| New price | CHF 59'630 |
| Price | CHF 36'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.