4 JAHRE GRATISSERVICE, 2 JAHRE GARANTIE,FRISCH AB SERVICE,S-LINE, TOP AUSSTATTUNG
| Body style | Sedan |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'855 kg |
| Kerb weight | 1'325 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 40000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 4'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Energy efficiency | e |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 48'000 |
| Price | CHF 33'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.