Top Ausstattung inkl. Winterräder + 12 Monate Occ. Garantie
| Body style | SUV |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'818 kg |
| Type approval number | 1HC428 |
| Warranty | 12 Monate 12 Monate Occ Garantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 19'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | a |
| Electric range | 484 km |
| Battery capacity | 64.0 kWh |
| New price | CHF 52'900 |
| Price | CHF 21'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.