Prix neuf 39'900 CHF: 12 mois ou 24'000 KM de garantie Expertisé - Véhicule Suisse
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'880 kg |
| Kerb weight | 1'528 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1HC406 |
| Car-Nr. | 101/1723617 |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 34'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 104 kW / 105 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 5.4 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 122 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Battery capacity | 1.5 kWh |
| New price | CHF 39'900 |
| Price | CHF 21'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.