Garantie 12 mois - Expertisée - Service ok
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'550 kg |
| Kerb weight | 1'195 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 169216 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate Renew Start - 12 monate |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 58'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 74 kW / 100 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.1 |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Price | CHF 12'380 |
Note: actual equipment may differ from that listed.