TRAUMHAFTE ELEKTRO LIMOUSINE MIT SUPER AUSSTATTUNG ZUM SCHNÄPPCHEN PREIS NAVI, KLIMATRONIC, TEMPOMAT, KEYLESS, LED-SCHEINWERFER, USW.
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | Sedan |
| First registration date | 10.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'158 kg |
| Kerb weight | 1'790 kg |
| Trailer load braked | 900 kg |
| Car-Nr. | 166579 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Werksgarantie 36 Monate ab der 1. Inv. |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 23'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 160 kW / 218 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 480 km |
| Battery capacity | 60.0 kWh |
| Price | CHF 23'440 |
Note: actual equipment may differ from that listed.