Top Zustand und Optik, 1 Jahr Garantie, ab MFK und Service
Garage Di Prisco AG
Hauptstrasse 77
Kölliken / AG
Tel: 062 516 53 72
Tel: 079 215 54 73
| Body style | Wagon |
| First registration date | 09.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'250 kg |
| Kerb weight | 1'674 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 159'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 206 kW / 280 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 54'500 |
| Price | CHF 19'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.