Seulement au Garage de la Plaine Profitez de remises exceptionnelles sur ce véhicule
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | Wagon |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'745 kg |
| Kerb weight | 2'379 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Car-Nr. | 104/7604674 |
| Cubic capacity | 2'989 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 122'032 |
| Price | CHF 102'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.