CH-Fahrzeug / Top-Ausstattung/ 8-Plätzer / Fahrassistenten / Standheizung / Mittelkonsole mit Kühlfach / Elektrische Türen
| Body style | Van |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 6 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 3'200 kg |
| Kerb weight | 2'730 kg |
| Type approval number | 1MH850 |
| Car-Nr. | 789085 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 55'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 174 kW / 237 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.4 |
| CO2 emissions | 221 g/km |
| New price | CHF 107'954 |
| Price | CHF 52'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.