A PARTIR DE 152CHF/MOIS SANS APPORT SUR 60 MOIS 10000KMS/AN
RRG Suisse SA - Plan-les-Ouates
Route de St-Julien 180
Plan-les-Ouates / GE
Tel: 0844 774 774
| Body style | Minibus |
| First registration date | 10.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'130 kg |
| Kerb weight | 1'700 kg |
| Trailer load braked | 374 kg |
| Car-Nr. | 161638 |
| Warranty | 12 Monate Renew Electrique - Start - 12 mois |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 41'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 44 kW / 60 PS |
| Doors | 3 |
| Electric range | 214 km |
| Battery capacity | 33.0 kWh |
| Price | CHF 10'400 |
Note: actual equipment may differ from that listed.