Très bon état,Pneus été et hiver,Leasing Possible,Véhicule Suisse,
Garage des Alpes de Conthey SA et Clip Automobiles SA
Route Cantonale 32
Conthey / VS
Tel: 027 346 16 28
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Kerb weight | 1'700 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 45'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 06.2024 |
| Fuel consumption | 6.6 |
| Energy efficiency | f |
| CO2 emissions | 151 g/km |
| Price | CHF 36'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.