CH-Fahrzeug, Garantie ab 1. Inv: 3 Jahre / 100'000km, LED Matrix, Navi, adaptiver Tempomat, Spurhalte- undSpurwechselassistent, Sitzheizung, Lenkradheizung, Rückfahrkamera,, etc
| Body style | SUV |
| First registration date | 08.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'750 kg |
| Kerb weight | 1'362 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 5011964 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 107 kW / 145 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 08.2025 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 40'400 |
| Price | CHF 27'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.