Véhicule Suisse, jantes alu 15*, sièges en cuir, climatisation, BV automatique, Radio/Bluetooth/AUX/Navi, Assit Park, bien équipée, entretenue, petite voiture ECO...
| Body style | convertible |
| First registration date | 08.2016 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'380 kg |
| Kerb weight | 1'015 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Type approval number | 1FC366 |
| Cubic capacity | 875 cc |
| Cylinders | 2 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Red |
| Mileage | 123'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 59 kW / 80 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 4.5 / 3.4 / 3.8 |
| Energy efficiency | a |
| CO2 emissions | 88 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 22'240 |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.