Véhicule Suisse, climatisation, BV automatique, Pack voyage, 5 Places, bien équipée, Assit park, régulateur de vitesse, USB/Bluetooth/AUX, bien équipée, entretenue...
| Body style | Van |
| First registration date | 06.2012 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'769 kg |
| Kerb weight | 1'348 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Type approval number | 1CE425 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 85'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 88 kW / 120 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 / 4.8 / 6 |
| Energy efficiency | d |
| CO2 emissions | 137 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 30'950 |
| Price | CHF 7'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.