A vendre dans l'état, 2 camions et 1 remorque avec treuil,
| Body style | Minibus |
| First registration date | 07.2001 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Kerb weight | 2'200 kg |
| Trailer load braked | 2'800 kg |
| Type approval number | 3IA306 |
| Cubic capacity | 2'800 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 158'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 2 |
| Price | CHF 12'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.