Garantie 5 ans - kilométrage illimité Offre exceptionnelle Garage de l'Etoile* Action valable sous réserve rabais flotte +Leasing avantageux de 2.99*
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'330 kg |
| Kerb weight | 1'954 kg |
| Car-Nr. | 1726113 adc-tlp |
| Warranty | 60 Monate 5 ans km illimités |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 478 kW / 650 PS |
| Doors | 4 |
| Energy efficiency | c |
| Electric range | 487 km |
| Battery capacity | 84.0 kWh |
| New price | CHF 79'800 |
| Price | CHF 69'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.