Garantie 5 ans - kilométrage illimité Remise exceptionnelle de 6'350.- Immatriculation 1 jour**
Garage de l'Etoile succursale de Groupe Leuba SA
Route de Cossonay 101
Renens / VD
Tel: 021 633 02 02
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'820 kg |
| Kerb weight | 1'480 kg |
| Type approval number | 1HC633 |
| Car-Nr. | 1726021 TLP/ADC |
| Warranty | 60 Monate Garantie 5 ans KM illimités* |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 84 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | b |
| Electric range | 370 km |
| Battery capacity | 49.0 kWh |
| New price | CHF 32'850 |
| Price | CHF 26'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.