Sehr gepflegtes Fahrzeug
Global Car Trading AG
Chaltenbodenstrasse 16
Schindellegi-Feusisberg / SZ
Tel: 044 546 48 95
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'435 kg |
| Kerb weight | 2'075 kg |
| Trailer load braked | 1'750 kg |
| Car-Nr. | OC92 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate 12 Monate Garantie ab Abholung |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 98'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 270 kW / 367 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 2.4 |
| CO2 emissions | 53 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 94'720 |
| Price | CHF 29'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.