Gepflegtes Fahrzeug mit Vollausstattung, viel Platz (7 Sitze) und legendärer Toyota-Qualität
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2010 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Kerb weight | 2'250 kg |
| Trailer load braked | 1'587 kg |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 139'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 201 kW / 273 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 01.2024 |
| Fuel consumption | 9.4 / 8.7 / 9 |
| Euro norm | euro-5 |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.