(Nichtraucherfahrzeug und keine TIERE)
Global Car Trading AG
Chaltenbodenstrasse 16
Schindellegi-Feusisberg / SZ
Tel: 044 546 48 95
| Body style | Pickup |
| First registration date | 03.2010 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'050 kg |
| Kerb weight | 1'989 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Car-Nr. | OC36 |
| Cubic capacity | 2'402 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate 12 Monate Anschlussgarantie |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 27'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 13.6 / 9.7 / 11.1 |
| CO2 emissions | 295 g/km |
| Euro norm | euro-4 |
| Price | CHF 35'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.