MEW MAZDA CX-5 RABAIS FLOTTE + LEASING 1,9
Auto-Rives, succursale de Groupe Leuba SA
Rue de Lausanne 45
Morges / FR
Tel: 021 804 53 00
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'020 kg |
| Kerb weight | 1'827 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 940241 |
| Cubic capacity | 2'488 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Garantie constructeur 6 Ans ou 150'000KM |
| Exterior colour | Red |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 104 kW / 141 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 48'400 |
| Price | CHF 44'390 |
Note: actual equipment may differ from that listed.