New 2026 - Rabais Flotte + Leasing 1.9 - Disponible de suite
Auto-Rives, succursale de Groupe Leuba SA
Rue de Lausanne 45
Morges / FR
Tel: 021 804 53 00
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'070 kg |
| Kerb weight | 1'633 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 108/939991 |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Garantie constructeur 6 Ans ou 150'000KM |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 137 kW / 186 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 44'800 |
| Price | CHF 38'730 |
Note: actual equipment may differ from that listed.