CH - Fahrzeug aus 1. Hand, alle Service gemacht, zuverlässiger Allrad mit Automat, frisch ab MFK
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2017 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'455 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Type approval number | 1SC789 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | Burgundy |
| Interior colour | black |
| Mileage | 106'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 8.5 / 5.5 / 6.5 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 151 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 31'250 |
| Price | CHF 12'600 |
Note: actual equipment may differ from that listed.