CH-Fahrzeug mit 7 Jahren Werksgarantie, SoH 97.9, alle Fahrassistenzsysteme, Head-up Display, Sitzlüftung, Lenkradheizung, Sitzheizung vorne hinten, Rückfahrkamera, Anhängerkupplung, Dual LED Scheinwerfer, Leder, ISLA,...
| Body style | SUV |
| First registration date | 11.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'685 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1KA778 |
| Car-Nr. | GAW66 |
| Cubic capacity | 1'580 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 72 Monate CH-Fahrzeug mit 7 Jahren Werksgarantie |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | black |
| Mileage | 17'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 134 kW / 183 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 11.2023 |
| Fuel consumption | 1 |
| Energy efficiency | c |
| CO2 emissions | 23 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Electric range | 59 km |
| Battery capacity | 11.1 kWh |
| New price | CHF 46'750 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.