Véhicule 1ère main, Origine Suisse, Historique entretien disponible, En excellent état, Contact: Primiceri Lorenzo 076/564.36.23
BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | Pickup |
| First registration date | 09.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 3'250 kg |
| Kerb weight | 2'338 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Type approval number | 3nc529 |
| Car-Nr. | VOBU170802 |
| Cubic capacity | 2'299 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Garantie Occasion 12 mois Bymycar |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 28'290 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 9.1 / 6.4 / 9.6 |
| CO2 emissions | 252 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 53'160 |
| Price | CHF 37'825 |
Note: actual equipment may differ from that listed.