Anhängevorrichtung, Matrix LED-Scheinwerfer, adaptive air suspension, ACC, uvm.
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'475 kg |
| Kerb weight | 2'150 kg |
| Trailer load braked | 2'400 kg |
| Car-Nr. | 184D20120659 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 21'100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 198 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 97'110 |
| Price | CHF 46'200 |
Note: actual equipment may differ from that listed.