TEILLEDER / NAVI ÜBER SMARTPHONE / 17ALUFELGEN / LED / PARKHILFE HI / TEMPOMAT
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 1'700 kg |
| Kerb weight | 1'340 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | D-037925 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 20'925 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 14'980 |
Note: actual equipment may differ from that listed.