Ab 1.25 Leasing, mit AHK, Panorama-Glasdach, Luftfederung, S-Line, BO Sound
Garage Gautschi AG Langenthal
Bützbergstrasse 98
Langenthal / BE
Tel: 062 511 28 55
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 3'055 kg |
| Kerb weight | 2'695 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Car-Nr. | 184D20115530 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 63'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | d |
| Electric range | 491 km |
| Battery capacity | 89.0 kWh |
| New price | CHF 118'090 |
| Price | CHF 44'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.