Service gratuit 36 - 120mois avec notre partenaire CAREFREE AG -Garantie 12 mois. Leasing ou financement possible. Reprise de votre ancien véhicule. Très bien entretenu.
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'825 kg |
| Kerb weight | 2'371 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Type approval number | 1MA227 |
| Car-Nr. | 22232 |
| Cubic capacity | 3'780 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 43'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 427 kW / 581 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 16.1 |
| Energy efficiency | g |
| CO2 emissions | 363 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 199'350 |
| Price | CHF 74'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.