Technologie ePower avec jusqu'à 1'000km d'autonomie, leasing possible !
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'160 kg |
| Kerb weight | 1'685 kg |
| Type approval number | 1NB584 |
| Chassis Number (VIN) | SJNTBAJ12U2069743 |
| Cubic capacity | 1'497 cc |
| Cylinders | 3 |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 140 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 116 kW / 158 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.6 |
| CO2 emissions | 127 g/km |
| Financing | Yes |
| New price | CHF 47'990 |
| Price | CHF 40'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.