* CH-Fahrzeug Aus 1 Hand * M-Sport / Head UP / Panoramadach / Rückfahrkamera / Tempomat / Led / Leder / Ambientebeleuchtung / Sitzheizung Vorne / Navigation / 20 Zoll Alu / AB Service / Frisch AB FMK *
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'821 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis Von 499 CHF |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 74'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 170 kW / 231 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 59'520 |
| Price | CHF 26'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.