Magnifique opportunité Suspension rabaissé homologué, Kit carrosserie, service et expertise à jour. Leasing, crédit, reprise possible
| Body style | Coupe |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 9 |
| Gross vehicle weight | 2'185 kg |
| Kerb weight | 1'890 kg |
| Trailer load braked | 1'800 kg |
| Cubic capacity | 2'996 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | silver |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 98'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 287 kW / 390 PS |
| Doors | 2 |
| Last inspection (MFK) | 11.2025 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 42'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.