VEHICULE CH, ENTRETIEN COMPLET SUIVI, TRES BON ETAT GENERAL, KILOMETRAGE D'ORIGINE, VITRES ELECTRIQUE, VERROUILLAGE CENTRAL A TELECOMMANDE, RADIO CD, ABS, AIR-BAGS, ESP, ARMOIRE METALIQUE AMOVIBLE, EXPERTISE 05.2026.
| Body style | Minibus |
| First registration date | 03.2011 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 2'073 kg |
| Kerb weight | 1'521 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 39'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 63 kW / 86 PS |
| Doors | 4 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Fuel consumption | 6.9 |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-5 |
| New price | CHF 18'641 |
| Price | CHF 7'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.