TRAUMHAFTER UND SPARSAMER SUV MIT HAMMER AUSSTATTUNG ZUM SPAAR PREIS NAVI, KLIMATRONIC, TEMPOMAT, KEYLESS, LED-SCHEINWERFER, USW.
RRG SUISSE SA - Glattpark Occasionscenter
Thurgauerstrasse 103
Glattpark (Opfikon) / ZH
Tel: 0848 998 998
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'180 kg |
| Kerb weight | 1'796 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 169801 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 48 Monate Werksgarantie 48 Monate ab der 1.Inv. |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 9'999 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 147 kW / 200 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 2.0 kWh |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.