Seulement au Garage de la Plaine Profitez de remises exceptionnelles sur ce véhicule
Garage de la Plaine succursale de Groupe Leuba SA
Rue de la Plaine 65
Yverdon / VD
Tel: 024 423 04 64
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'225 kg |
| Kerb weight | 1'890 kg |
| Trailer load braked | 2'000 kg |
| Car-Nr. | 104/7604467 |
| Cubic capacity | 1'950 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 67'139 |
| Price | CHF 58'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.