Véhicule de démonstration, visible sur RDV à Cortaillod
Etoile Automobile Succursale de Groupe Leuba SA
Les Tilles 5
Cortaillod / NE
Tel: 032 729 02 90
| Body style | Wagon |
| First registration date | 05.2026 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'845 kg |
| Kerb weight | 2'370 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 113/6000186 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | Green |
| Interior colour | black |
| Mileage | 1'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 432 kW / 588 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 540 km |
| Battery capacity | 100.0 kWh |
| New price | CHF 55'500 |
| Price | CHF 49'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.