Navigation, Sport-Ledersitze, Rückfahrkamera, Voll-Matrix-LED-Scheinwerfer mit adaptiver Ausleuchtung, 19Alu, Keyless, Apple CarPlay, Lenkradheizung, Soundsystem, D.N.A - Fahrdynamikregelung, Totwinkel-Assistent, Adaptiver Tempomat mit Stoppfunktion
| Body style | Sedan |
| First registration date | 07.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'060 kg |
| Kerb weight | 1'705 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Quality 1 |
| Exterior colour | Pink |
| Interior colour | black |
| Mileage | 13'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 206 kW / 280 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 35'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.