Navi Amundsen, Virtual Cockpit, Sitzheizung, Sunset, Rückfahrkamerasystem / Einparkhilfe Vorne + Hinten, Web Radio, Verkehrszeichenerkennung, Wired Wireless Smart Link,
| Body style | SUV |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'774 kg |
| Kerb weight | 1'410 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Quality 1 |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 36'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.