Garantie / Expertisé / Leasing et reprise possible
Garage de la Riviera Succursale de Groupe Leuba SA
Route de Saint-Maurice 233
La Tour-de-Peilz / VD
Tel: 021 977 05 05
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'025 kg |
| Kerb weight | 1'650 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Car-Nr. | 102/7503201 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 45'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 120 kW / 163 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 05.2026 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 67'600 |
| Price | CHF 26'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.