Financement à partir de 159.- /Mois/Expertisé 10.2025/Climatisation automatique/Sièges chauffants Carnet d'entretien suivi/Véhicule Suisse
| Body style | Sedan |
| First registration date | 06.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'960 kg |
| Kerb weight | 1'605 kg |
| Trailer load braked | 1'600 kg |
| Type approval number | 1VJ449 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 9999 km Boite de vitesse + Moteur |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 61'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Last inspection (MFK) | 10.2025 |
| Fuel consumption | 5.9 |
| Energy efficiency | e |
| CO2 emissions | 155 g/km |
| Price | CHF 15'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.