Fz. ist ab Platz und ohne Garantie. Der Verkauf erfolgt ausschliesslich im Kundenauftrag.
| Body style | Van |
| First registration date | 08.2005 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'596 kg |
| Kerb weight | 1'304 kg |
| Chassis Number (VIN) | --- |
| Cubic capacity | 1'587 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | black |
| Mileage | 160'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 80 kW / 109 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 10.2022 |
| Fuel consumption | 8.6 / 5.4 / 6.6 |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| New price | CHF 24'690 |
| Price | CHF 1'000 |
Note: actual equipment may differ from that listed.